Onze mensen

mr. R.B. van der Horst

mr. R.B. van der Horst

Notaris

vanderhorst@ambachtsenotaris.nl

mr. R.B. van der Horst

Notaris

Christian Vermeul

Christian Vermeul

Kandidaat-notaris/Ondernemingsrecht

Christian@ambachtsenotaris.nl

Christian Vermeul

Kandidaat-notaris/Ondernemingsrecht

Eva Nieuwstraten

Eva Nieuwstraten

Kantoormanager

Eva@ambachtsenotaris.nl

Eva Nieuwstraten

Kantoormanager

Jessica Woudenberg

Jessica Woudenberg

Boekhouding

Jessica@ambachtsenotaris.nl

Jessica Woudenberg

Boekhouding

Fieneke van Duin

Fieneke van Duin

Paralegal ondernemingsrecht

Fieneke@ambachtsenotaris.nl

Fieneke van Duin

Paralegal ondernemingsrecht

Romy den Otter

Romy den Otter

Notarieel medewerkster ondernemingsrecht

Romy@ambachtsenotaris.nl

Romy den Otter

Notarieel medewerkster ondernemingsrecht

Nilam Mahmudi

Nilam Mahmudi

Notarieel medewerkster ondernemingsrecht

Nilam@ambachtsenotaris.nl

Nilam Mahmudi

Notarieel medewerkster ondernemingsrecht

Leonie Hubers-Achterberg

Leonie Hubers-Achterberg

Notarisklerk familierecht

Leonie@ambachtsenotaris.nl

Leonie Hubers-Achterberg

Notarisklerk familierecht

Carolien van Beek

Carolien van Beek

Notarieel medewerkster familierecht

Carolien@ambachtsenotaris.nl

Carolien van Beek

Notarieel medewerkster familierecht

Demi Bos

Demi Bos

Notarieel medewerkster familierecht/Boekhouding

Demi@ambachtsenotaris.nl

Demi Bos

Notarieel medewerkster familierecht/Boekhouding

Naomi Schouwstra

Naomi Schouwstra

Notarieel medewerkster familierecht

Naomi@ambachtsenotaris.nl

Naomi Schouwstra

Notarieel medewerkster familierecht

Linda Kouveld

Linda Kouveld

Notarieel medewerkster familierecht

Linda@ambachtsenotaris.nl

Linda Kouveld

Notarieel medewerkster familierecht

Laura Stolk

Laura Stolk

Stagiaire familierecht

Laura@ambachtsenotaris.nl

Laura Stolk

Stagiaire familierecht

Maaike Blazer

Maaike Blazer

Notarisklerk onroerend goed

Maaike@ambachtsenotaris.nl

Maaike Blazer

Notarisklerk onroerend goed

Evelien Deurloo

Evelien Deurloo

Notarisklerk onroerend goed

Evelien@ambachtsenotaris.nl

Evelien Deurloo

Notarisklerk onroerend goed

Serita Bhagali

Serita Bhagali

Notarisklerk onroerend goed

Serita@ambachtsenotaris.nl

Serita Bhagali

Notarisklerk onroerend goed

Lisa Veerman

Lisa Veerman

Notarieel medewerkster onroerend goed

Lisa@ambachtsenotaris.nl

Lisa Veerman

Notarieel medewerkster onroerend goed

Marielle Struik

Marielle Struik

Notarieel medewerkster onroerend goed

Marielle@ambachtsenotaris.nl

Marielle Struik

Notarieel medewerkster onroerend goed

Simone Scheijbeler

Simone Scheijbeler

Notarieel medewerkster onroerend goed

Simone@ambachtsenotaris.nl

Simone Scheijbeler

Notarieel medewerkster onroerend goed

Michelle van der Willik

Michelle van der Willik

Notarieel medewerkster onroerend goed

Michelle@ambachtsenotaris.nl

Michelle van der Willik

Notarieel medewerkster onroerend goed

Lotte Kooij

Lotte Kooij

Notarieel medewerkster onroerend goed

Lotte@ambachtsenotaris.nl

Lotte Kooij

Notarieel medewerkster onroerend goed

Wilma Klauss

Wilma Klauss

Notarieel medewerkster royementen

Wilma@ambachtsenotaris.nl

Wilma Klauss

Notarieel medewerkster royementen

Bianca Venema

Bianca Venema

Receptioniste

Bianca@ambachtsenotaris.nl

Bianca Venema

Receptioniste

Carolien van Antwerpen

Carolien van Antwerpen

Receptioniste

carolienva@ambachtsenotaris.nl

Carolien van Antwerpen

Receptioniste

Fleur van der Pol

Fleur van der Pol

Receptioniste

Fleur@ambachtsenotaris.nl

Fleur van der Pol

Receptioniste